JAK PRACUJEME A S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI....

Předprojektová fáze

Kupujete pozemek, ale nejste si jisti? Zajímá vás technicky stav kupované nemovitosti? Rádi vám s tím poradíme.Můžeme Vám pomoci při plánované koupi pozemku, upozorníme Vás na plusy a mínusy nemovitosti či bytu. Projdeme s Vámi objekt/pozemek, zhodnotíme technický a legislativní stav a pomůžeme zpracovat hrubý odhad nákladů vašeho budoucího projektu.

Architektonická studie

Na základě vašich požadavků a představ společně navrhujeme váš projekt. Je pro nás důležitá estetika, ale funkčnost rovněž! Staráme se i o ekonomicky adekvátního řešení plánované stavby. V této fázi je projekt řešen především z hlediska tvaru, dispozice a racionálnosti fungování uzpůsobeného na míru budoucímu uživateli – Vám. 

Dokumentace pro územní rozhodnutí

Zpracováváme dokumentace pro vydání územního rozhodnutí pro umístění stavby. Výsledkem této fáze je legislativní povolení umístění stavby. Toto se netýká již umístěných staveb (např. při rekonstrukci). Uzemním rozhodnutím je definováno umístění, tvar a technické řešení infrastruktury. 

Dokumentace pro stavební povolení

Zpracujeme pro vás dokumentaci pro stavební povolení. Proces legalizace stavby končící vydáním stavebního povolení. V rámci dokumentace je zpracováno stavební a technické řešení v úrovni definovaném vyhláškou O dokumentaci staveb nutnou pro posouzení stavby stavebním úřadem. V rámci inženýringu jsou získána vyjádření dotčených orgánů státní zprávy a následné podání dokumentace na stavební úřad. 

Dokumentace pro provedení stavby

Tato dokumentace slouží jako podklad pro realizační firmu ať již z hlediska získání cenové nabídky nebo následné konstrukce. Kvalitní zpracování je nutnost pro hladký průběh stavby. Slouží také pro kontrolu ceny díla a jakosti použitých materiálů. V rámci autorského dozoru se účastníme stavby až po vydání kolaudačního rozhodnutí. 

Projekt interiéru

Finální dokončení Vašeho bytu, domu či kanceláře. Rádi vám pomůžeme s interiérem, abyste se tam cítili jako doma. Zpracujeme detailní návrhy všech prvků vybavení interiéru – truhlářských výrobků, kuchyně, nábytku, spárořezy dlažeb, řešení koupelen a další. Zajistíme spolupráci s dodavateli interiérových prvků, součinnost při objednávání prvků,  výběr použitých materiálů na základě vzorkování s klientem. 

Je jen na naší společné domluvě v jakém rozsahu bychom spolupracovali, každý projekt je individuální, každý klient je individuální, a tak k tomu vždy přistupujeme.

Spojte se s námi

Kontakt